ΑΡΧΙΚH »  Δημοτικές Εκλογές 2014  » ΔΕΔΟΜEΝΑ »  Νομός:ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ »  Δήμος:Δήμος Αμφίκλειας - Ελάτειας »  Κόμμα:ΛΟΚΡΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » ΣΤΑΥΡΟΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ
ΑΡΧΙΚH »  Δημοτικές Εκλογές 2014  » ΔΕΔΟΜEΝΑ »  Νομός:ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ »  Δήμος:Δήμος Αμφίκλειας - Ελάτειας »  Κόμμα:ΛΟΚΡΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ » ΣΤΑΥΡΟΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ
Τμήματα 28/28 Εγγεγραμμένοι 11.694 Ψήφισαν 7.776
Λευκά 47 Ακυρα 172 Έγκυρα 7.557
Ενσωμάτωση 100,00% Αποχή 33,50%
Επιλέξτε Εκλογική Περιφέρεια

Τμήματα 28/28
Εγγεγραμμένοι 11.694
Ψήφισαν 7.776
Λευκά 47
Ακυρα 172
Έγκυρα 7.557
Ενσωμάτωση 100,00%
Αποχή 33,50%
α/αΥποψήφιοςΣταυροί
 ΛΟΚΡΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
ΓΩΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
1ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ1.011
2ΒΑΦΕΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ737
3ΣΤΙΒΑΚΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ692
4ΠΟΡΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ646
5ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ502
6ΜΠΕΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ411
7ΓΚΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ361
8ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ359
9ΒΑΪΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΑΧΑΙΡΑΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ341
10ΠΑΛΑΣΑΝΤΖΑΣ ΛΟΥΚΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ339
11ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ310
12ΠΑΠΑΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ302
13ΛΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ296
14ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ295
15ΚΑΨΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ280
16ΓΚΕΝΕΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ269
17ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ260
18ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ252
19ΜΠΑΤΣΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ239
20ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ236
21ΜΑΧΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ232
22ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ226
23ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΡΙΝΟΣ) του ΜΑΡΙΟΥ221
24ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ220
25ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ213
26ΜΑΛΕΡΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ207
27ΓΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΟΥΚΑ195
28ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ189
29ΒΑΦΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ183
30ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ174
31ΠΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ171
32ΚΙΠΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ170
33ΓΚΟΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ170
34ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ167
35ΔΗΜΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ167
36ΓΑΝΕΛΗ–ΚΑΚΑΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ156
37ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ155
38ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ149
39ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ137
40ΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ133
41ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ127
42ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΟΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ118
43ΜΕΡΜΙΓΓΗ – ΚΙΣΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ114
44ΜΠΑΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ107
45ΖΑΡΑΪΔΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ103
46ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ101
47ΓΑΛΩΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ99
48ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ94
49ΜΗΤΣΟΥ – ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ90
50ΑΡΓΥΡΟΚΩΣΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΛΟΥΚΑ85
51ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ48
 Δημ.Κοινότητα ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 
1ΚΟΛΛΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ576
2ΒΑΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΤΙΒΑΧΤΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ454
3ΠΟΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ354
4ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ270
5ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ238
6ΓΡΙΒΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ (ΒΙΡΝΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ189
 Δημ.Κοινότητα ΕΛΑΤΕΙΑΣ 
1ΤΡΑΓΓΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ281
2ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ238
3ΤΣΑΠΡΑΪΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ215
4ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ141
5ΜΠΕΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΡΕΥΤΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ109
6ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ103
 Τοπ.Κοινότητα ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΚΡ 
1ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ45
 Τοπ.Κοινότητα ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ.ΛΟΚΡ. 
1ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ47
 Τοπ.Κοινότητα ΔΡΥΜΑΙΑΣ 
1ΤΡΑΓΓΑΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ103
2ΜΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ36
 Τοπ.Κοινότητα ΖΕΛΙΟΥ 
1ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ129
2ΓΕΡΟΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ55
3ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ46
4ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ42
 Τοπ.Κοινότητα ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ 
1ΦΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ90
2ΛΟΥΚΙΣΣΑ-ΚΟΖΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ57
3ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΟΥΚΑ20
4ΓΑΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ16
 Τοπ.Κοινότητα ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 
1ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΙΤΣΑ71
 Τοπ.Κοινότητα ΜΟΔΙΟΥ 
1ΜΙΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ131
2ΧΟΝΔΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΛΟΥΚΑ10
3ΓΕΡΟΧΡΗΣΤΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ9
 Τοπ.Κοινότητα ΜΠΡΑΛΟΥ 
1ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ144
2ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ59
3ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ25
4ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ1
 Τοπ.Κοινότητα ΞΥΛΙΚΩΝ 
1ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ54
 Τοπ.Κοινότητα ΠΑΛΑΙΟΧΩΡ.ΔΩΡ. 
1ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ82
2ΚΟΛΟΦΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ38
3ΑΝΤΙΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ17
4ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ15
 Τοπ.Κοινότητα ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 
1ΔΡΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΟΥΚΑ58
2ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ41
 Τοπ.Κοινότητα ΣΦΑΚΑΣ 
1ΠΟΡΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ47
 Τοπ.Κοινότητα ΤΙΘΟΡΕΑΣ 
1ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ167
2ΒΙΔΑΛΗ – ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ34
3ΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΚΩΣΤΙΤΣΑ) του ΖΗΣΗ20
 Τοπ.Κοινότητα ΤΙΘΡΩΝΙΟΥ 
1ΤΖΙΩΡΤΣΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ55
2ΚΟΥΤΣΟΜΠΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ23
Σύνολο17.814

GNOSIS Computers